دانشنامه تخصصی مهندسی ایران

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران

 engpedia   راه اندازی کانال تلگرام ( EngPedia_ir@ )

                همراه با مطالب ویژه سایت بصورت رایگان

  • نسخه ۱۲.۱ نرم افزار Aveva Marine در سایت قرار گرفت. (اینجا)
  • نسخه ۱۰.۵۲ نرم افزار Plus 2D در سایت قرار گرفت. (اینجا)
  • نسخه ۱۱.۰ نرم افزار AGI Systems Tool Kit-STK در سایت قرار گرفت.(اینجا)

همکاران

مجموعه نرم افزارهای Intergraph

مدیریت اسفند ۲۸, ۱۳۹۴ 2245 بازدید ۰دیدگاه

در این پست به معرفی نرم افزارهای شرکت Intergraph می پردازیم. شرکت Intergraph یه شرکت امریکایی می باشد که به تولید نرم افزارهای تخصصی مهندسی مشغول می باشد. نرم افزارهای ارائه شده توسط این شرکت از قوی ترین و معتبرترین نرم افزارها در زمینه مهندسی نفت، مخازن، شیمی، مکانیک و معدن می باشد.

تمامی نرم افزارهای معرفی شده در فروشگاه سایت موجود می باشد. تمامی برنامه ها تست شده اند و مشکلی در مجدودیت اجرایی ندارند.

Intergraph Softwares List – 2016

Intergraph

۱- نرم افزار Intergraph CADWorx

یک افزونه‌ قوی جهت طراحی حرفه‌ ای تحت نرم‌افزار AutoCAD می باشد. این افزونه شامل ابزارهای مختلفی برای طراحی هوشمند و پیشرفته‌ صفحه‌ای، سه‌بعدی و یا ایزومتریک خطوط لوله می‌باشد.

زیر مجموعه های اصلی این نرم افزار بصورت زیر می باشد:

Intergraph CADWorx Plant Professional

Intergraph CADWorx P&ID Professional

Intergraph CADWorx Equipment

Intergraph CADWorx IP

 

۲- نرم افزار Intergraph Smartplant 3D

نرم افزار Intergraph Smartplant 3D یکی از کامل‌ترین نرم افزار طراحی کارخانه (Factory Design) می باشد. این نرم افزار قابلیت مدل سازی سه بعدی را دارد. همچنین این نرم افزار یک مجموعه کامل از نرم افزار های مکمل است که تمام قابلیت های مورد نیاز برای طراحی یک کارخانه را فراهم می کند. این نرم افزار باعث بهینه سازی در طراحی, افزایش بهره وری و کوتاه کردن برنامه پروژه و همچنین کوتاه شدن زمان عرضه به بازار و سرعت در افزایش سود آوری می شود.

۳– نرم افزار Intergraph PV Elite

این نرم افزار در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی کاربردهای فراوانی دارد. نرم ‌افزار PV Elite یا PVElite نرم افزاری بسیار حرفه ‌ای جهت طراحی مخازن تحت فشار و مخازن جدار نازک و مبدل‌ های حرارتی می‌ باشد.

۴- نرم افزار Intergraph CAESAR

نرم افزار Intergraph CAESAR یا به نام قدیم COADE CAESAR یکی از قوی ترین نرم‌ افزارهای تجزیه و تحلیل در زمینه سیستم ‌های لوله ‌کشی می ‌باشد که امکان تحلیل در شرایط گوناگون و بر اساس استانداردهای بین ‌المللی را دارد. امکانات مدل ‌سازی کاملی در این نرم افزار وجود دارد و کاربر را قادر به مدل سازی با مواد مختلف و اندازه ‌ها و شرایط متفاوت می ‌نماید؛ همچنین یکپارچگی کامل CAESAR با برنامه‌ CADWorx که در واقع افزونه ‌ای برای مجموعه ‌نرم ‌افزار اتوکد می ‌باشد، امکان تبادل اطلاعات بین آن‌ ها را جهت بهینه ‌سازی طراحی و تحلیل فراهم آورده است.

۵- نرم افزار Intergraph TANK

نرم افزار Intergraph TANK یا COADE Tank یکی دیگر از محصولات نفتی شرکت اینترگراف است که جهت طراحی و تجزیه و تحلیل مخازن ذخیره نفت جدید، ارزیابی مخازن موجود تولید شده به‌ کار می ‌رود. توانایی بسیار بالای این نرم ‌افزار در طراحی و تحلیل دقیق، باعث واقعی‌ شدن طرح نهایی شده و این برنامه را به قویترین نرم ‌افزار این بخش از صنعت نفت، تبدیل کرده است.

۶- نرم افزار Intergraph ERDAS Suite

از این نرم افزار در حوزه سنجش از دور و فتوگرامتری استفاده می شود.

 

تمامی نرم افزارهای معرفی شده شرکت Intergraph  موجود بوده و هنگام ارائه، آخرین نسخه آن با آپدیت ها تحویل داده می شود. همچنین این نرم افزارها تست شده و هیچ محدودیتی در نصب و اجرا ندارند.

———————————————————————–

در صورت استفاده شخصی، این نرم افزار بصورت ریموت قابل نصب می باشد.

علاوه بر این، نصب این نرم افزارها برای شرکت ها و کارخانه ها بصورت حضوری نیز صورت می گیرد.

جهت دریافت نرم افزارها یا مطرح نمودن هرگونه پرسشی از طریق فرم “تماس با ما” یا ایمیل info@engpedia.ir اقدام نمایید.

 

نظرات شما باعث دلگرمی و پیشرفت ما می شود.

telegram: @EngPedia_ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *