نرم افزار MEMS Pro v11 طراحی و تحلیل سیستم‌های میکرو الکترومکانیکی

846 بازدید

نرم افزار MEMS Pro یک مجموعه ابزار CAD انعطاف پذیر، قدرتمند و با کاربری آسان برای طراحی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های میکرو الکترومکانیکی (MEMS) است. نرم افزار MEMS Pro محصول شرکت SoftMems یک راه حل یکپارچه و کامل برای فرآیند طراحی ارائه می‌دهد به گونه‌ای که زمان توسعه را کوتاه می‌کند و در عین حال تجزیه و تحلیل مورد اعتماد به طراحان جهت ساخت ارائه می‌دهد. از نرم افزار MEMS Pro در کاربردهای تصویربرداری و شبیه‌سازی شماتیک ترکیبی MEMS/IC، قابلیت طرح‌بندی و تأیید کامل ماسک سفارشی، تولید و تجسم مدل سه بعدی، ایجاد مدل رفتاری و پیوند به بسته‌های تحلیل سه بعدی استفاده می‌شود.

نرم افزار MEMS Pro قابلیت طراحی در سطح سیستم را از طریق تصویربرداری کاملاً سلسله مراتبی و شبیه سازی سطح رفتاری دستگاه‌های MEMS با لوازم الکترونیکی ارائه می‌دهد. دستگاه‌های MEMS با سیگنال‌های چند فیزیک در حوزه‌های مکانیکی، حرارتی، مغناطیسی، سیال، نوری و الکترواستاتیک نمایش داده می‌شوند. مدل‌های MEMS در زبان‌های رفتاری سطح بالا، SPICE، C-code یا جداول داده نمایش داده می‌شوند. حالت‌های شبیه سازی شامل AC، نقطه عملیاتی DC، جابجایی انتقال DC، فوریه، نویز، گذرا، تابع انتقال و جابجایی پارامتریک است. علاوه بر این، الگوریتم‌های بهینه‌سازی قدرتمند پارامترهای دستگاه یا فرآیند را تعیین می‌کنند که عملکرد طراحی MEMS را بهینه می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار MEMS Pro این است که با کمک تجزیه و تحلیل آماری به طراحان اجازه می‌دهد تا قسمتی از فرآیند را شبیه‌سازی کنند، شبیه‌سازی‌های مونت کارلو (Monte Carlo) را با توزیع‌های آماری پارامترهای فرآیند و هندسی اجرا کنند، مدل‌های سطح پاسخ را ایجاد کنند و تجزیه و تحلیل حساسیت را انجام دهند تا بفهمند کدام پارامترهای هندسی یا فرآیندی بیشترین تأثیر را بر عملکرد دستگاه و برآورد بازده دارند.

نرم افزار  MEMS Pro امکان ایجاد و اصلاح آسان شماتیک ها را فراهم می‌کند و لیست‌های شبکه‌ای را برای شبیه سازی، بهینه سازی، تجزیه و تحلیل آماری و تأیید طرح با ترکیب MEMS و طراحی IC تولید می‌کند. محیط شبیه‌سازی یکپارچه به کاربران اجازه می‌دهد تا سیگنال‌های مورد مطالعه را بر روی شماتیک بررسی کنند و نتایج شبیه‌سازی و شکل‌های موج نمایش داده شوند. کاربران همچنین می‌توانند به راحتی محاسبات و محاسبات شکل موج را انجام دهند.

ابزارهای مدل‌سازی MEMS Modeler

نرم افزار MEMS Pro بطور خودکار مدل‌های رفتاری آماده برای شبیه‌سازی سیستم با الکترونیک و بسته‌بندی را از داده‌های سه بعدی از بسته‌های آنالیز تولید می‌کند. مدل‌های پیچیده و اجزای محدود که شامل تعداد زیادی درجات آزادی است به چند درجه آزادی اصلی کاهش می‌یابد. کاربران همچنین می‌توانند مدل‌های خود را از معادلات تحلیلی ایجاد کنند و این ابزار توضیحات آماده شبیه‌سازی را در انواع فرمت‌های محبوب تولید می‌کند.

یک رابط قدرتمند برای خودکارسازی، سفارشی سازی و گسترش دستورات ویرایشگر طرح بندی و مجموعه عملکرد با استفاده از زبان C گنجانده شده است. فرمت‌های خروجی محبوب پشتیبانی می‌شوند، بنابراین طرح‌های ماسک آماده ریخته‌گری هستند.

ماژول 3D Solid Modeler

ابزار 3D Solid Modeler یک نمای سه بعدی از یک دستگاه MEMS را از طرح بندی دستگاه و شرح فرآیند ساخت ایجاد می‌کند. یک رابط کاربری گرافیکی آسان به طراحان اجازه می‌دهد تا مراحل و توالی‌های فرآیند ساخت را وارد کنند. مراحل فرآیند ریزماشینکاری سطحی و حجیم مانند رسوب مواد، اچ، پرداخت مکانیکی، انتشار، رشد، آبکاری و مراحل دستکاری ویفر پشتیبانی می‌شود. مدل سه بعدی ممکن است مقیاس بندی شود و زیر مجموعه‌ای از لایه‌های ماسک ممکن است برای مشاهده انتخاب شود.

این نرم افزار دارای ماژول های مختلفی می باشد که شامل موارد زیراست:

LVS Tanner EDA

S-Edit

T-Spice

Wave Tools

W-Edit

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزار MEMS Pro به منظور طراحی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های میکرو الکترومکانیکی (MEMS) به اینجا مراجعه کنید.

در ادامه عکس هایی از محیط نرم افزار MEMS Pro نشان خواهیم داد.

MEMS Pro v11

 

MEMS Pro v11

 

download MEMS Pro v11

 

دانلود MEMS Pro v11

MEMS Pro دانلود

 

MEMS Pro v11 W-edit

 

MEMS Pro v11 S-edit

 

MEMS Pro v11 S-edit

 

MEMS Pro v11 tannereda

 

MEMS Pro v11 W-edit

 

mems pro tannerEDA

 

mems pro tannerEDA

 

 

نسخه قدیمی نرم افزار MEMS Pro:

 

MEMS Pro

دانلود mems pro

 

download mems pro

 

mems pro t-spice

 

 

کرک mems pro

 

mems pro cracked

 

download mems pro cracked

 

دانلود نرم افزار ممز mems pro

نسخه 4 و 11 نرم افزار MEMS Pro بصورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
تمامی ماژول ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد. همراه نرم افزار تعدادی مثال آماده و فایل آموزشی وجود دارد. 

لیست برنامه های اصلی این پکیج بصورت زیر می باشد:

LVS Tanner EDA

S-Edit

T-Spice

Wave Tools

W-Edit

این نرم افزار در ویندوز 10 با معماری 64 بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.
جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.