نرم افزار RADAN 7.6 2024 پردازش سیگنال‌های راداری GPR

279 بازدید

نرم افزار RADAN یک نرم‌افزار معتبر پیشرفته در زمینه پردازش سیگنال‌های راداری (GPR) محصول شرکت GSSI geophysical است. نرم‌افزار RADAN برای تحلیل و پردازش داده‌های جمع‌آوری شده از دستگاه‌های راداری در زمینه‌های مختلف مانند مهندسی عمران، زمین‌شناسی، معدن، آب‌وهواشناسی، و مطالعات زیرزمینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار به تحلیل تصاویر و داده‌های راداری کمک می‌کند تا اطلاعات مفیدی در مورد ساختارهای زیرزمینی مانند لوله‌ها، توده‌های سنگی، آب‌های زیرزمینی و غیره استخراج شود.

ماژول‌های نرم افزار RADAN

  1. 3D Module: این ماژول به کاربران امکانات بهبود یافته‌ای برای مشاهده سه‌بعدی داده‌ها را در یک جعبه‌گفتگوی تکیه‌ای فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند فایل‌ها را به دلخواه کشیده، فشرده یا بزرگ کنند و یا آنها را بزرگنمایی کنند تا نتایج تجزیه و تحلیل سفارشی شده را ببینند. این ماژول همچنین به کاربر اجازه می‌دهد تا کل مکعب داده را در طول انواع صفحات x، y و z “برش و قاشق زده” کند. این کاربران را قادر می‌سازد تا به راحتی مناطق پیچیده را تفسیر کنند و از داده‌ها مفهوم بگیرند. با رابط کلیک و کشیدن ساده و بینظیر این ماژول، مشاهده چندین برش و چرخش داده برای دید بهتر هرگز آسان‌تر نبوده است.
  2. BridgeScan Module: این ماژول به کاربران اجازه می‌دهد تا زمینه پوشش پل را نقشه برداری کنند، میله‌های فولادی را شناسایی کنند، ضخامت بتن روی میله‌ها را در سازه‌های سطحی جدید محاسبه کنند و نقشه برداری از فرسایش را انجام دهند. این ماژول از روش تجزیه و تحلیل داده‌های برای پردازش پس از تجربیات بهره می‌برد که به طور خاص برای داده‌های پوشش پل طراحی شده است.
  3. RoadScan Module: این ماژول برای استفاده با آنتن‌های هورن (هواپرتاب) طراحی شده است. این ماژول از یک تکنیک کالیبراسیون سیگنال استفاده می‌کند که از داده‌های جاده‌ای واسطه معنی‌دار را اندازه‌گیری می‌کند و سرعت انتشار سیگنال GPR از طریق لایه‌های جاده را محاسبه می‌کند. این اجازه می‌دهد تا ضخامت پوشش جاده، ضخامت پایه و ویژگی‌های ساختاری دیگر پوشش را بدون نیاز به داده‌های حقیقی زمین محاسبه کنید.
  4. StructureScan Module: این ماژول به کاربران اجازه می‌دهد تا برش‌های نمای پلان را برای کمک در تفسیر فایل‌های داده‌ساختار ایجاد کنند. این ماژول چندپردازشی به کاربر امکان می‌دهد که برای موارد گسترده‌ای از برنامه‌های ساختمانی/سازه‌ای، از جمله ساختمان‌هایی با انواع مختلف تقویت شامل، نقشه‌برداری نیمه‌خودکاری از مکان‌ها و اعماق میله‌ها در ساختمان‌های سادهٔ بتنی و نقشه‌برداری تعاملی از لوله‌ها در داخل ساختمان‌های بتنی را ممکن می‌سازد.

همانگونهکه بیان شد، RADAN نرم‌افزاری است که توسط شرکت GSSI (Geophysical Survey Systems, Inc.) توسعه یافته است و برای پردازش داده‌های رادار نفوذ زمینی (GPR) استفاده می‌شود. این نرم‌افزار برای تجزیه و تحلیل دقیق داده‌های GPR و ایجاد تصاویر و نتایج قابل فهم استفاده می‌شود.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزار RADAN جهت پردازش سیگنال‌های راداری GPR به اینجا مراجعه کنید.

در ادامه عکس هایی از محیط این نرم افزار نشان خواهیم داد.

 

Radan

Radan

Radan

Radan

Radan

Radan

Radan

Radan

نسخه v7.6 2024 نرم افزار  Radan به صورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
تمامی ماژول ها و قسمت‌ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد. همراه نرم افزار فایل آموزشی و مثال وجود دارد.
این نرم افزار در ویندوز  10  با معماری  64  بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.
جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.