نرم افزار SSI ShipConstructor 2024 طراحی کشتی و کشتی‌سازی

1179 بازدید

نرم افزار SSI ShipConstructor مجموعه‌ای از محصولات نرم افزاری مبتنی بر AutoCAD است که برای مهندسی و ساخت و ساز در صنعت کشتی سازی طراحی شده است. مهم نیست که به چه جریان کاری عادت دارید، از چه پلتفرم‌هایی در کارخانه کشتی سازی خود استفاده می‌کنید، یا چه نوع پروژه‌هایی را بر عهده می‌گیرید، راه حل‌هایی که پیاده سازی می‌کنید باید مختص کشتی سازی باشد و با آنچه که برای شما بهترین کار را دارد ShipConstructor تطبیق می‌دهد.

نرم افزار ShipConstructor یک محیط کاربری را در اتوکد ارائه می‌دهد که یک استاندارد شناخته شده جهانی است. این منجر به یک مجموعه تخصصی از نیروی کار موجود، یک فرمت DWG رایج برای به اشتراک گذاری اطلاعات با سایر برنامه‌ها، و مجموعه‌ای از محصولات تکمیلی Autodesk می‌شود. مجموعه SSI از محصولات ShipConstructor Hull/Structure، Outfitting و WorkShare به شما این امکان را می‌دهد که بر روی کاری که بهترین انجام می‌دهید تمرکز کنید.

ماژول Hull 

ماژول Hull امکان ایجاد و دستکاری آسان و شهودی مدل‌های سطح پیچیده را فراهم می‌کند و در عین حال آزادی استفاده از تکنیک‌های استاندارد طراحی اتوکد را نیز فراهم می‌کند. هال ویژگی‌های قدرتمندی مانند تقاطع سطح-سطح، برش سطح، گسترش صفحه، تعریف بخش ساختاری، گسترش پوسته، تعریف رشته‌ای پوسته، چاپ کتاب افست، و تولید طراحی پین جیگ را ارائه می‌دهد. داده‌های طراحی شده در مدل تولید بدنه خارجی آزادانه به محصول Structure سرازیر می‌شود.

ماژول Structure 

ماژول Structure ساختار جنبه‌های مدل‌سازی سه بعدی تداعی و پارامتریک را با هم ترکیب می‌کند، اما به طور خاص برای طراحی کشتی‌ها و سازه‌های فراساحلی طراحی شده است. مدل‌های پروژه سه بعدی دقیق و هوشمند را می‌توان خیلی سریع با استفاده از یک بخش از قابلیت خاص کشتی سازی و ابزارهای بومی اتوکد ایجاد کرد.

ماژول WeldManagement 

این ماژول WeldManagement توانایی شخصی سازی کامل نمادها و استانداردهای جوش را فراهم می‌کند. همچنین توانایی ایجاد یک زمانبندی جوش برای هر پروژه خاص را فراهم می‌کند. هنگامی که جوش‌ها در پروژه تعریف شدند (شامل شناسایی خودکار و تولید مسیر جوش)، گزارش‌های جوش قابل تنظیم را می‌توان برای هر مونتاژ یا برای کل پروژه تولید کرد.

ماژول Nest 

ماژول Nest ویژگی‌هایی را برای لانه سازی با مونتاژ، انبار، مواد، عملیات سطح، پورت/تخته، برش مانند/آینه و کنترل کامل باقیمانده ارائه می‌دهد. Nest ابزارهای استانداردی را برای تراز کردن قطعات و قرار دادن پل‌ها ارائه می‌دهد. Nest همچنین برای بهینه‌سازی استفاده و ساده‌سازی تولید، تودرتوی خطی پروفایل‌ها را روی سهام موجود انجام می‌دهد، از جمله کنترل موجودی و استفاده‌شده، ردیابی شماره حرارت و گزارش‌های کامل تولید.

ماژول NC-Pyros 

ماژول NC-Pyros با اطمینان NC-Code را برای هر نوع ماشین برش NC ایجاد می‌کند: اکسی سوخت، پلاسما، لیزر، جت آب یا روتر. ادغام با مدل محصول به طور خودکار اطلاعات مهمی مانند زمان تخمینی برش، تاریخ پردازش و نام اپراتور را بازخورد می‌دهد. این داده‌های گزارش را کامل می‌کند و هر فراخوانی را ساده می‌کند. NC-Pyros-Bevel امکان افزودن برش زاویه متغیر و آماده سازی جوش چند مشعل را به NC-Pyros می‌دهد.

ماژول Pipe 

ماژول Pipe یک بسته طراحی کامل تولید برای سیستم‌های لوله است. قابلیت مدل‌سازی لوله آن بر اساس کاتالوگ پارامتری تعریف شده توسط کاربر از سهام و استانداردهای لوله با اتصالات منطقی بین قطعات در مدل مبتنی بر مشخصات است. این دارای یک سیستم مدل سازی مبتنی بر محدودیت قدرتمند است که امکان تغییرات بصری را در سیستم‌های لوله کشی موجود فراهم می‌کند. قرقره‌های لوله را می‌توان تعریف کرد که برای ایجاد نقشه‌های قرقره و گنجاندن در استراتژی ساخت برای پیش تجهیز به تولید منتقل می‌شوند. توانایی ایجاد نقشه‌های ساخت پشتیبان مرتبط با مدل، یک انتقال آرام از مهندسی به تولید را فراهم می‌کند.

ماژول HVAC 

ماژول HVAC (تهویه گرمایشی و تهویه مطبوع) با سایر ماژول‌های ShipConstructor یکپارچه شده و همکاری بین بخش‌ها را تشویق می‌کند. تهویه مطبوع می‌تواند بر اساس کاتالوگ پارامتری از سهام باشد یا می‌تواند با ایجاد اقلام در لحظه بسته به نیاز مشتری هدایت شود. این نرم افزار از همان موتور مدل سازی مبتنی بر محدودیت استفاده می‌کند که در Pipe استفاده می‌شود.

ماژول Electrical 

ماژول Electrical یک سیستم مدل سازی و تولید سه بعدی برای سیم کشی، سینی کابل، ساپورت، کابل و ترانزیت است. دارای یک مدل سه بعدی تداعی کننده است که فضای اختصاص داده شده را به سیم کشی‌ها، سینی‌های کابل، ساپورت ها و کابل‌های بعدی متصل می‌کند. اسناد تولید انجمنی را می‌توان از مدل شامل برنامه‌ها و گزارش‌های کشش کابل تولید کرد. کابل‌های داخل مدل به‌طور خودکار در محیط ShipConstructor بر اساس رتبه‌بندی EMC، حداقل شعاع خمش و موارد دیگر هدایت می‌شوند.

ماژول Penetrations ××

ماژول Penetrations امکان ایجاد نفوذهای هوشمند را از طریق اعضای ساختاری فراهم می‌کند. استانداردهای نفوذ مبتنی بر مشخصات پارامتریک از ویژگی‌هایی مانند نفوذ چند لوله (و HVAC) و موارد جانبی نفوذ پشتیبانی می‌کنند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزار SSI ShipConstructor Suite Ultimate جهت طراحی کشتی و کشتی‌سازی به اینجا مراجعه کنید.

در ادامه عکس هایی از محیط نرم افزار SSI ShipConstructor Suite Ultimate نشان خواهیم داد.

 

download ShipConstructor

 

دانلود ShipConstructor

 

خرید ShipConstructor

 

ShipConstructor 2020 R2

 

free download ShipConstructor

 

دانلود رایگان ShipConstructor

 

کرک ShipConstructor

نرم افزار SSI ShipConstructor 2024 به صورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
تمامی ماژول ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد. همراه نرم افزار تعدادی مثال آماده به همراه فایل آموزشی وجود دارد. 
این نرم افزار در ویندوز 10 با معماری 64 بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.
جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.