نرم افزار طراحی پمپ SubPUMP 2020

1799 بازدید

نرم افزار SubPUMP محصول شرکت IHSMarkit یکی از قویترین نرم افزارهای موجود جهت طراحی و بهینه سازی انواع پمپ‌های الکتریکی شناور می‌باشد که به آنها Electrical Submersible Pump یا به اصطلاح ESP گفته می شود. از پمپ‌های الکتریکی شناور ازدیاد برداشت در میادین نفتی و توسعه میادین فراساحلی استفاده‌های زیای می‌شود. از آنجا که طراحی بهینه و تنظیم درست پارامترهای این پمپ‌ها بسیار مهم است و در صورت عدم دقت در طراحی این قسمتها با خرابی و از کارافتادن این دستگاه‌ها مواجه می‌شویم، به خاطر هزینه بر بودن طراحی مجدد این پمپها با خسارات مالی زیادی مواجه خواهیم شد.

SubPUMP 2020

قابل توجه است که ضعف عملکردی در یک جزء از سیستم تمامی اجزای آن سیستم را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در صورت عدم کارکرد درست این پمپها استهلاک و عمر کلی سیستم تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

نرم افزار SubPUMP یکی از ابزارهای مهم در طراحی ESP ها می‌باشد. این نرم افزاربیش از 3500 آیتم مختلف در بانک اطلاعاتی خود داردکه از آن‌ها می‌توان برای طراحی انواع پمپ‌ها استفاده کرد. با استفاده از قابلیتهای مختلف این محصول مهندسین می‌توانند سیستم‌های ESP را از مراحل ابتدایی تا بهینه سازی و استقرار آن انجام دهند. قسمت‌های مختلف سیستم را قبل از پیاده سازی در دنیای واقعی، مورد آنالیز قرار دهند.

این نرم افزار رابط گرافیکی ساده‌ای دارد و امکان گزارش گیری پروژه فراهم است. همچنین با استفاده از این برنامه شما می‌توانید وضعیت سیستم‌های فعلی را نیز مورد بررسی و بهبود قرار دهید. این برنامه در صنایع نفت و گاز کاربرد فراوانی دارد و مهندسین این رشته‌ها می‌توانند از توانایی‌های این برنامه برای ارتقای سطح کیفی کارهای خود بهره مند شوند.

پمپ الکتریکی درون چاهی یا همان ESP جزو متداول ترین روش های فرازآوری مصنوعی در ایران و جهان است. امروزه بخش قابل توجهی از تولید نفت ایران و به خصوص کشورهای حاشیه خلیج فارس از طریق روش های فرازآوری مصنوعی و به خصوص پمپ الکتریکی درون چاهی صورت می گیرد.

با ورود به نیمه دوم عمر مخازن نفتی، برای اینکه بتوانیم تولید میدان را ادامه داده و همچنان نفت تولید کنیم، نیاز است که به روش های فرازآوری مصنوعی همچون پمپ های الکتریکی درون چاهی، فرازآوری با گاز و … روی بیاوریم.

در ادامه عکس هایی از محیط نرم افزار SubPUMP نشان خواهیم داد.

جهت دیدن عکس یا کیفیت بالا و وضوح بیشتر، بر روی آن کلیک کنید.

 

SubPUMP 2020

 

SubPUMP

 

download SubPUMP

 

SubPUMP crack

 

نسخه 2020 نرم افزار SubPUMP بصورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
این نرم افزار در ویندوز ۱۰ با معماری ۶۴ بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین نحوه تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.
تماس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.