نرم افزار MIDAS DShop 2019 طراحی و آنالیز ساختمان و سازه‌ها

52 بازدید

نرم افزار MIDAS DShop یک ابزار قدرتمند برای طراحی و آنالیز ساختمان و سازه‌ها و تولید نقشه‌های مهندسی محصول شرکت Midas است. این نرم‌افزار مدل‌های کامل با تحلیل و نتایج طراحی از midas Gen را وارد می‌کند و به صورت خودکار نقشه‌های ساختاری را ایجاد می‌کند. DShop دارای یک ماژول تولید نقشه و یک ماژول ویرایش نقشه است. به مهندسان این امکان را می‌دهد که نتایج طراحی را تجزیه و تحلیل کرده و به تصویر بکشند تا با هدف طراحی خود هماهنگ شوند. این نرم‌افزار تجربه مهندسی را در خود گنجانده است تا نقشه‌های با کیفیت بالا ارائه دهد.

midas DShop یک نرم‌افزار مهندسی کمکی برای رایانه است که توسط شرکت MIDAS IT توسعه یافته و برای ساختارهای بتنی و در محیط دو بعدی طراحی شده است. این نرم‌افزار به مهندسان امکان می‌دهد تا فرآیند طراحی را ساده‌سازی کرده و به سرعت نقشه‌های مهندسی تولید کنند. DShop قادر است مدل‌ها را همراه با نتایج تحلیل و طراحی از نرم‌افزار midas Gen وارد کرده و به طور خودکار نقشه‌های ساختاری را تولید کند.

قابلیت‌های midas DShop

ویژگی‌های اصلی DShop شامل ماژول تولید نقشه و ماژول ویرایش نقشه است که به مهندسان اجازه می‌دهد تا نتایج طراحی را تجزیه و تحلیل کرده و برای منعکس کردن نیت طراحی‌های خود، تغییراتی اعمال کنند. این نرم‌افزار تجربه مهندسی را در بر می‌گیرد تا نقشه‌هایی با کیفیت بالا ارائه دهد.

پکیج midas DShop برای مناطق مختلف مانند ایتالیا (2019) و منطقه انگلیسی و تایوان (2016) ارائه گردیده است. این نرم‌افزار برای مهندسان عمران و نقشه‌کشان طراحی شده و با midas Gen کاملاً سازگار است و می‌تواند مدل‌ها را با نتایج تحلیل و طراحی از آن نرم‌افزار دریافت کند و به طور خودکار نقشه‌های ساختمانی را تولید کند.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزارهای midas DShop جهت طراحی و آنالیز ساختمان و سازه‌ها به اینجا مراجعه کنید. در ادامه عکس هایی از محیط این نرم افزارها نشان خواهیم داد.

 

Midas DShop

Midas DShop

Midas DShop

نسخه   2019 و 2016  نرم افزار  midas DShop   به صورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
تمامی ماژول ها و قسمت‌ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد. همراه نرم افزار فایل آموزشی و مثال وجود دارد.
این نرم افزار در ویندوز  10  با معماری  64  بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.
جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.