نرم افزار NestFab طراحی، بهینه سازی و برش اشکال

747 بازدید

نرم افزار NestFab به منظور طراحی، بهینه سازی و برش اشکال بر روی صفحات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم افزار در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌کند، در حالی که از مواد خود به طور مؤثرتری استفاده می‌کنید – شما کنترل کاملی بر تنظیمات تودرتو مانند مقدار قطعات، اندازه ورق و چرخش قطعات دارید تا نیازهای هر فناوری و مواد برش را برآورده کنید. با یافتن لانه‌های عالی به سرعت و به طور مداوم به دنبال بهبودهایی برای استفاده فوق العاده از مواد، ببینید که NestFab پس از صرفه جویی در هزینه‌های شما، پس انداز می‌کند.

هیچ نرم افزار تودرتویی بهتر از NestFab امروزه در هیچ جای دیگری در جهان وجود ندارد. افزونه Ultra-Performance ما را برای هوشمندترین تودرتو که باعث صرفه جویی بیشتر در مواد می‌شود، طراحی شده است. در صورت امکان می‌تواند زمان برنامه ریزی را به طور چشمگیری کاهش دهد، در حالی که استفاده از برش‌های معمولی می‌تواند زمان برش را کاهش دهد.

آیا یک فایل CAD با حاشیه یا بلوک عنوان دارید؟ مشکلی نیست – افزونه CAD Importer ما هوشمند است و به طور خودکار قطعه‌ای را که باید وارد شود پیدا می‌کند، در حالی که هر چیز دیگری را نادیده می‌گیرد. با استفاده از CAD Importer تعاملی فوق العاده ما، وارد کردن نقشه‌های CAD خود آسان است. از آنجایی که چندین قسمت از یک فایل CAD شناسایی می‌شوند، نیازی به تقسیم قطعات خود به چندین فایل CAD وجود ندارد. کنترل کامل بر روی لایه‌ها و رنگ‌هایی که باید نادیده گرفته شوند یا وارد شوند و هدف آنها برای تودرتو (مانند طرح کلی تودرتو یا اطلاعاتی برای پیوست کردن) را در دست بگیرید، CAD Importer به سرعت بررسی می‌کند که قطعات وارد شده با طرح اصلی با پیش‌نمایش‌های پیوندی ما مطابقت داشته باشند. فرمت‌های استاندارد CAD صنعت تا آخرین نسخه‌ها در نرم افزار NestFab پشتیبانی می‌شوند.

طرح‌بندی‌های تودرتو را در قالب‌های استاندارد CAD صنعت، با انتخاب عظیمی از گزینه‌های Export، ذخیره کنید تا حداکثر سازگاری با جریان‌های کاری و زنجیره‌های ابزار موجود خود را داشته باشید.

گزارش‌های چاپی

چرا برای کمک به تیم تولید خود قبل و بعد از برش، انواع گزارش‌های تودرتو چاپ نمی‌کنید؟ با استفاده از گزارش دقیق تودرتو برای شناسایی آسان‌تر قطعات پس از بریده شدن لانه، سرعت چیدن قطعات را تا 40% (و حتی بیشتر) افزایش می‌دهید.

اتوماسیون گردش کار

استفاده از سیستم برنامه ریزی تولید برای تعیین لیست‌های برش. لیستی از قطعات خود را از سیستم برنامه ریزی خود به عنوان یک فایل CSV (مقادیر جدا شده با کاما) صادر کنید و NestFab همه آنها را در یک عملیات برای شما وارد می‌کند. یکپارچه‌سازی‌های مبتنی بر XML و CSV از طریق خط فرمان برای ادغام یکپارچه با سایر سیستم‌ها و جریان‌های کاری در دسترس هستند.

رابط کاربری مدرن

NestFab راه اندازی پروژه‌های تودرتو را آسان‌تر و سریعتر از سایر نرم افزارهای تودرتو می‌کند. زمان کمتری را برای راه اندازی و زمان بیشتری را صرف لانه سازی و برنده شدن مطالب کنید.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزار NestFab به منظور طراحی، بهینه سازی و برش اشکال بر روی صفحات اینجا مراجعه کنید.

در ادامه عکس هایی از محیط نرم افزار NestFab نشان خواهیم داد.

 

 

دانلود NestFab

 

دانلود NestFab

 

خرید NestFab

 

NestFab crack

 

NestFab 5.3

 

download NestFab

نسخه 3.5.2 نرم افزار NestFab به صورت کامل و بدون محدودیت موجود است. (جدیدترین نسخه)
تمامی ماژول ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد.
این نرم افزار در ویندوز 10 با معماری 64 بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.
جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.