نرم افزار IHS Harmony Enterprise 2022 تحلیل چاه‌های نفت و گاز

310 بازدید

نرم افزار IHS Harmony Enterprise یک نرم افزار مهندسی جامع برای تحلیل عملکرد چاه های نفت و گاز و ارزیابی ذخایر است. این نرم افزار به شما امکان دسترسی به یک مجموعه کامل از ابزارهای مهندسی مخزن و تولید در یک رابط کاربری را میدهد. شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار، فرآیندهای کاری مشترک را برای بهره برداری از تخصص فنی سازمان خود ایجاد کنید و تفسیرهای خود را به اشتراک بگذارید تا بهترین استراتژیهای توسعه دارایی را تعیین کنید.

Harmony Enterprise با استفاده از فناوری ابری، قابلیت کار چند کاربره را در سرورهای اختصاصی یا عمومی فراهم میکند. این کار باعث میشود که مهندسان، زمینشناسان و تحلیلگران بتوانند به صورت همزمان و همکارانه روی پروژه های خود کار کنند و نتایج را در هر دستگاهی مشاهده کنند.

ماژول‌های Harmony Enterprise

ماژول های این نرم افزار به شرح زیر است:

 • Harmony Enterprise دارای چندین ماژول مختلف است که برای تحلیلهای مختلف مناسب هستند. برخی از این ماژولها عبارتند از:
 • Harmony Forecast: یک ماژول برای تحلیل تولید، پیشبینی و مدیریت ذخایر با استفاده از روشهای تجربی. شما میتوانید با استفاده از این ماژول، منحنیهای نوع (Type Curve) دقيق و پيش بيني ذخيره را ايجاد کنید.
 • Harmony Reservoir: یک ماژول برای تحليل داده های فشار جريان با استفاده از روش های تجربي، تحليلي و عددي. شما ميتوانید با استفاده از اين ماژول، خصوصيات مخزن، شبكه شکاف، پاسخ حالات پایدار و حالات حد رو بدست بيارید.
 • Harmony Optimize: یک ماژول برای بهینه سازي توليد چاه با استفاده از مدل های مخزن. شما ميتوانید با استفاده از اين ماژول، بهترين استراتژي برای فضای چاه، طرح نهائي، يا سامانه جبران سقوط فشار رو پیدا کنید.

 

Harmony Enterprise دارای قابليت های پيشرفته در زمينه تحليل ذخيره است. شما ميتوانید با استفاده از اين نرم افزار، ريسک ذخيره را با استفاده از روش های احتمالاتی محاسبه کنید، سناريو های چه اگر را برای ارزيابي تاثير فضای چاه، طرح نهایی، يا جبران سقوط فشار اجرا کنید، و نتایج را با استفاده از نمودار های خلاصه يا جزئیات مشاهده کنید.

نرم افزار Harmony Enterprise دارای یک رابط گرافیکی کاربرپسند است که به شما اجازه میدهد که دادههای چاه، مخزن و تولید را به راحتی وارد، ویرایش و نمایش کنید. شما میتوانید با استفاده از این رابط، دادههای خود را با فرمتهای مختلف صادر یا وارد کنید، دادههای خود را با منابع داده S&P Global یا شرکت خود همگام سازی کنید، دادههای خود را با استفاده از داشبوردهای تشخیصی سفارشی پایش کنید، و نتایج تحلیلهای خود را با استفاده از نقشه رنگ، نقشه بردار، نمودار، جدول یا انیمیشن مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد Harmony Enterprise یک نرم افزار قدرتمند و کارآمد برای تحلیل عملکرد چاه های نفت و گاز و ارزیابی ذخایر است. این نرم افزار به شما کمک میکند تا حداکثر ارزش را از دادههای عملکرد چاه خود ببرید، هزینههای IT و آموزش را کاهش دهید، و بهترین تصمیمات را برای توسعه دارایی خود بگیرید.

برخی از قابلیتهای نرم افزار Harmony Enterprise عبارتند از:

 • کار چند کاربره در سرورهای اختصاصی یا عمومی با استفاده از فناوری ابری. شما میتوانید با همکاران خود به صورت همزمان و همکارانه روی پروژههای خود کار کنید و نتایج را در هر دستگاهی مشاهده کنید
 • دسترسی به چندین ماژول مختلف برای تحلیلهای مختلف، مانند تحلیل تولید، پیشبینی و مدیریت ذخایر با استفاده از روشهای تجربی (Harmony Forecast)، تحليل داده های فشار جريان با استفاده از روش های تجربی، تحليلی و عددی (Harmony Reservoir)، و بهینه سازی توليد چاه با استفاده از مدل های مخزن.
 • قابليت های پيشرفته در زمينه تحليل ذخيره، مانند محاسبه ريسک ذخيره با استفاده از روش های احتمالاتی، اجرای سناريو های چه اگر برای ارزيابی تاثير فضای چاه، طرح نهایی، يا جبران سقوط فشار، و نمایش نتایج با استفاده از نمودار های خلاصه يا جزئیات.
 • رابط گرافيکی کاربرپسند که به شما اجازه ميدهد که دادههای چاه، مخزن و تولید را به راحتی وارد، ویرایش و نمایش کنید. شما ميتوانید با استفاده از اين رابط، دادههای خود را با فرمتهای مختلف صادر يا وارد کنید، دادههای خود را با منابع داده S&P Global يا شرکت خود همگام سازی کنید، دادههای خود را با استفاده از داشبوردهای تشخيصی سفارشی پایش کنید، و نتایج تحليل های خود را با استفاده از نقشه رنگ، نقشه بردار، نمودار، جدول یا انیمیشن مشاهده کنید.

برخی از مزایای نرم افزار Harmony Enterprise عبارتند از:

 • افزایش بهره وری و کارآمدی کاربران با دسترسی به یک مجموعه کامل از ابزارهای مهندسی مخزن و تولید در یک رابط کاربری.
 • کاهش هزینه های IT و آموزش با استفاده از فناوری ابری و کار چند کاربره در سرورهای اختصاصی یا عمومی.
 • حداکثر سازی ارزش داده های عملکرد چاه با استفاده از روشهای تجربی، تحلیلی و عددی برای تحلیل تولید، پیشبینی و مدیریت ذخایر.
 • بهبود تصمیم گیری برای توسعه دارایی با استفاده از قابليت های پيشرفته در زمينه تحليل ذخيره، مانند محاسبه ريسک ذخيره، اجرای سناريوها و نمایش نتایج با استفاده از نمودار های خلاصه يا جزئیات.
 • همکاری و به اشتراک گذاری تفسیرها با همکاران خود با استفاده از منابع داده S&P Global يا شرکت خود و داشبوردهای تشخيصی سفارشی.

 

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزار IHS Harmony Enterprise جهت تحلیل چاه‌های نفت و گاز به اینجا مراجعه کنید.

در ادامه عکس هایی از محیط نرم افزار IHS Harmony Enterprise نشان خواهیم داد.

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

 

IHS Harmony Enterprise

نسخه 2022 نرم افزار IHS Harmony Enterprise به صورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
تمامی ماژول ها و قسمت‌ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد. همراه نرم افزار فایل آموزشی وجود دارد.
این نرم افزار در ویندوز 10 با معماری 64 بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.

 

جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.