نرم‌افزار SmartCtrl 2024 طراحی و بهینه‌سازی تبدیل‌کننده‌های توان

345 بازدید

نرم‌افزار SmartCtrl یک ابزار قدرتمند برای طراحی و بهینه‌سازی مرحله کنترل تبدیل‌کننده‌های توان محصول Power Smart Control است. با استفاده از SmartCtrl، هر کاربری در کنترل آنالوگ و دیجیتال – از مبتدی‌ها تا کارشناسان – قادر خواهد بود زمان توسعه طراحی کنترل تبدیل‌کننده‌های توان را به کمک توپولوژی‌های پیش‌تعیین شده، وظیفه وارد کردن پاسخ فرکانسی سیستم و ویرایشگر معادلات قدرتمند Equation Editor کاهش دهد. با SmartCtrl، تنظیم نیازهای کنترل در اصطلاحات پایداری و پهنای باند به راحتی قابل درک خواهد بود. علاوه بر این، SmartCtrl به‌طور ساده با ابزارهای شبیه‌سازی مانند Altair® PSIM™ ترکیب شده است؛ به این معنا که کاربران می‌توانند مرحله کنترل تبدیل‌کننده‌های توان را با SmartCtrl طراحی کرده و سپس به‌راحتی آن را به PSIM برای شبیه‌سازی صادر کنند.

قابلیت‌های SmartCtrl

نرم افزار SmartCtrl دارای ویژگی‌های کلیدی زیر است:

  • توپولوژی‌های پیش‌تعیین چندگانه: شامل کنترل طراحی شده برای تبدیل‌کننده‌های توان با توپولوژی‌های پیش‌تعیین یا تعریف شده توسط کاربر می‌شود؛ از جمله توپولوژی‌های Buck، Boost، Buck Boost، Flyback، Forward، Phase Shifted Full-Bridge و یا Dual Active Bridge
  • کنترل دیجیتال: این نرم افزار اثرات دیجیتال و مدل‌های گسسته را در طراحی حلقه کنترل دیجیتال در نظر می‌گیرد؛ همچنین می‌تواند در دامنه Z نیز کار کند.
  • ویرایشگر معادلات قدرتمند: کاربران می‌توانند کامپنساتور سفارشی خود را در طراحی‌ها، توابع انتقال حسگر و پلانت – به صورت S، Z یا ترکیب چند دامنه – تعریف و یکپارچه کنند.
  • وارد کردن AC Sweep: به کاربران اجازه می‌دهد تا پاسخ فرکانسی تبدیل‌کننده‌های توان را از شبیه‌ساز مانند (PSIM) یا تحلیلگر فرکانسی بگیرند و آن را به SmartCtrl وارد کنند.
  • طراحی و داده‌های زمان واقعی: نمودارها و نقشه‌های حل برای تجزیه و تحلیل واقعی‌گرا، در حالی که موج‌ها، نمودارهای بوده، نمودارهای Nyquist و داده‌های خروجی دیگر به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شوند.
  • دانش عمیق: دسترسی به حساسیت و امپدانس ورودی-خروجی، تجزیه و تحلیل حساسیت در دسترس است، و تقویت‌کننده‌ها با انعطاف پذیری (مانند K و Kplus) قابل طراحی هستند.

 

با استفاده از SmartCtrl به راحتی می‌توانید درک کنید که چگونه باید الگوهای کنترلی را به منظور پایداری و پهنای باند تنظیم کنید. علاوه بر این، با ابزارهای شبیه‌سازی مانند Altair® PSIM™ همگام سازی شده است؛ به این معنی که کاربران می‌توانند مرحله کنترل مبدل‌های قدرتی را با SmartCtrl طراحی کرده و سپس آن را به PSIM برای شبیه‌سازی انتقال دهند.

این یک نرم‌افزار پیشرفته برای توسعه و بهینه‌سازی سریع و کارآمد مرحله کنترل تبدیل‌کننده‌های توان است. این نرم‌افزار امکان انجام کار ساده و کاهش چشم‌گیر زمان توسعه را فراهم می‌کند، سازگار با کاربران مبتدی و حرفه‌ای در کنترل آنالوگ و دیجیتال می‌باشد.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل نرم افزار SmartCtrl جهت طراحی و بهینه‌سازی تبدیل‌کننده‌های توان اینجا مراجعه کنید.
در ادامه عکس هایی از محیط نرم افزار SmartCtrl نشان خواهیم داد.

SmartCtrl

SmartCtrl

SmartCtrl

SmartCtrl

SmartCtrl

SmartCtrl

SmartCtrl

SmartCtrl

نسخه  2024.1 نرم افزار  SmartCtrl به صورت کامل و بدون محدودیت موجود است.
تمامی ماژول ها و قسمت‌ها فعال می باشد و محدودیتی در استفاده از آنها وجود ندارد. همراه نرم افزار فایل آموزشی کامل به همراه مثال وجود دارد.
این نرم افزار در ویندوز  10  با معماری  64  بیتی با موفقیت نصب و تست شده است.
جهت تهیه این نرم افزار از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. 
 
Use this Button to Contact us: 
تماس Contact us

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند

نشانی ایمیل منتشر نخواهد شد

نویسنده : آدرس سایت : ایمیل :
کد روبرو را وارد نمایید
captcha


0

شبکه های اجتماعی

دانشنامه تخصصی مهندسی ایران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

0 0

همکاران ما

گروه مپنا
گروه مپنا
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سایپا
سایپا
ایران خودرو
ایران خودرو
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی نفت ایران
ذوب‌آهن اصفهان
ذوب‌آهن اصفهان
فولاد خوزستان
فولاد خوزستان
درخواست نرم افزار
در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی دارید، با ما تماس بگیرید.
    همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو شما خواهند بود.